Webové stránky

Tvorba webových stránek

Vytvoříme nové webové stránky nebo upravíme již stávající, vždy "na míru" požadavkům zákazníka. Po konzultaci navrhneme strukturu webové stránky i grafický design. Použití moderních technologií je pro nás samozřejmostí. Pro webové stránky doporučíme nebo zajistíme vhodný hosting, nákup domény, nastavení statistik návštěvnosti, propojení s Facebook či Twitter nebo propagaci pomocí PPC reklamy.

více o Tvorba webových stránek

Design webových stránek

Design webových stránek se snažíme navrhnout vždy s ohledem na zaměření vašich stránek, strukturu a barevné ladění již vzniklého loga (corporate identity). Samozřejmostí je originální grafika. Pokaždé se snažíme vytvořit takový design, aby orientace návštěvníků internetových stránek byla co nejvíce intuitivní.

CMS neboli redakční systém webových stránek

Nabízíme vám redakční systém vytvořený přímo na míru, díky kterému může kdokoliv jednoduše spravovat obsah webových stránek i pokud nemá znalosti potřebné k tvorbě internetových stránek.

více o CMS, redakční systém

E-shop, internetový obchod

V dnešní době je velice těžké obstát v tak silné konkurenci, jaká na poli internetových obchodů bohužel je. Pokud nenabízíte něco opravdu výjimečného, musíte zákazníkovi nabídnout "komfort", který na jiném e-shopu mít nebude. Tuto skutečnost si uvědomujeme a proto se vám snažíme vyhovět a vytvořit vám e-shop přímo na míru, se kterým budete spojeni nejen vy, ale také váš budoucí klient-zákazník.

více o E-shop, internetový obchod

Přístupnost webových stránek

Během tvorby webových stránek nezapomínáme ani na přístupnost. Webové stránky by měly splňovat určité normy, které umožní, nejen zkušeným uživatelům internetu, jednoduchou orientaci na webu. (Tím se rozumí například bezchybné kódování stránek, jasné a pochopitelné ovládání webu, čitelný a srozumitelný obsah, přehlednost informací, ...)

Redesign webových stránek

Nejste se svými webovými stránkami spokojeni, zdají se Vám zastaralé či ne úplně funkční? Chtěli byste je něčím vylepšit, dát jim moderní vzhled? Nabízíme Vám redesign webových stránek.

více o Redesign webových stránek

Optimalizace webových stránek pro internetové vyhledávače (SEO)

V rámci realizace každé webové stránky jsou použity všechny důležité postupy potřebné pro budoucí optimalizaci webových stránek v internetových vyhledávačích Google.com a Seznam.cz.


Jak probíhá spolupráce s námi?

Na základě konzultace (ať už osobní, telefonické či mailové) ohledně Vašich požadavků a Vaší představy, navrhneme design s patřičnou strukturou pro Vaše webové stránky. Pakliže si nebudete jisti ohledně čehokoli, rádi Vám pomůžeme, nasměrujeme Vás, případně navrhneme kompletní řešení vašich webových stránek. Veškeré práce a jednotlivé kroky s Vámi budeme konzultovat po celou dobu naší spolupráce. Samozřejmostí pro nás je, že stránky, které pro Vás vytvoříme, budou validní a budou obsahovat základní body optimalizace kodu pro internetové vyhledávače.