E-shop

Tvorba E-shopu

V dnešní době je velice těžké obstát v tak silné konkurenci, jaká na poli e-shopů (internetových obchodů) bohužel je. Pokud nenabízíte něco opravdu výjimečného, musíte zákazníkovi nabídnout "komfort", který na jiném e-shopu mít nebude. Tuto skutečnost si uvědomujeme a proto se vám snažíme vyhovět a vytvořit vám e-shop přímo na míru, se kterým budete spojeni nejen vy, ale také váš budoucí klient-zákazník.

Design E-shopu

Každý máme malinko jiný pohled na to, co se nám líbí a co nikoli. Někdo má rád jednoduchost, jiný zase pestré barvy a někoho zajímá pouze funkcionalita. U takové věci, jako je internetový obchod bohužel musíte skloubit více faktorů. Proto se vždy snažíme, aby E-shop byl na první pohled líbivý, reprezentativní a pro návštěvníka intuitivně ovladatelný.

CMS

Systém pro správu obsahu, čili redakční systém, vytváříme klientům přímo na míru, neboť si uvědomujeme, že jednoduchost ovládání a přehlednost vašeho e-shopu jsou pro vás důležité atributy.

Export zboží

Vyhledávače zboží, neboli také agregátory, jsou mezi nakupujícími velice oblíbeným řešení při porovnávání cen a zjišťování informací o jednotlivých produktech. Zajistíme Vám export zboží do Vámi zvolených vyhledávačů (Heureka.cz, Zbozi.cz, Nejlepsiceny.cz, Seznamzbozi.cz, .......)

Platební brány

Pro pohodlí zákazníků internetových obchodů připravíme napojení na nejpoužívanější platební brány (Paypal, PaySec, GoPay, PayU, xPay) a účetní programy.


Potřebujete vytvořit nový nebo upravit již fungující e-shop? Kontaktujte nás