Redesign webových stránek

Nejste se svými webovými stránkami spokojeni, zdají se Vám zastaralé či ne úplně funkční? Chtěli byste je něčím vylepšit, dát jim moderní vzhled? Nabízíme Vám redesign webových stránek.

V dnešní době je velmi obtížné uspět v silné konkurenci na trhu. Webové stránky se stávají automatickou součástí propagace a boj o zákazníky či klienty je obrovský. Je tedy nutné firemní prezentace, e-shopy, portfolia modernizovat jak vzhledem, tak také funkčností a přístupností pro návštěvníky. Je také potřeba si uvědomit, že Vaše webové stránky někdo spravuje (ať už vy, či nějaká společnost), a to je v mnoha případech časově či finančně náročné. Často pomůže pouze dobře řešený administrační systém, díky kterému si snadno zaktualizujete obsah sami, bez nutnosti znalostí tvorby webových stránek.

Vzhled webových stránek

Tak jako na Vás působí různé podněty z okolí, i vzhled webových stránek může na první pohled ovlivnit rozhodnutí návštěvníka webu, zda setrvá, a nebo opustí stránky s pocitem, že raději osloví konkurenci. Technologie se vyvíjejí závratnou rychlostí a webové stránky staré několik let, nejspíše nesplňují dokonalou představu moderního webu.

Přístupnost webových stránek

Webové stránky by měly splňovat některá základní pravidla, která umožní nejen zkušeným uživatelům internetu jednoduchou orientaci a intuitivní ovládání. (Obsah webových stránek má být čitelný a srozumitelný, ovládání webu musí být jasné a pochopitelné, kódování webu by mělo být dle pravidel a bezchybné, ...)

Obsah webových stránek

Další neméně důležitou součástí je obsah. Můžete mít moderní vzhled webových stránek, ale to zdaleka není vše. Pokud nebudete mít kvalitní obsah, bude to nejspíše jeden z důvodů, proč uživatel Vaše stránky opustí. Pakliže si nejste zcela jisti, že dokážete zaujmout kvalitním obsahem, můžete oslovit nějakého copywritera.

CMS neboli redakční systém webových stránek

Nabízíme vám redakční systém vytvořený přímo na míru, díky kterému může kdokoliv jednoduše spravovat obsah webových stránek i pokud nemá znalosti potřebné k tvorbě internetových stránek.

Jak jsme již zmiňovali výše, redesign tedy neznamená pouze změna celkového vzhledu Vašich webových stránek. Pokud chcete upravit jen nějakou část, či přidat nějaký moderní prvek do Vašich internetových stránek, kontaktujte nás.