Tvorba www stránek

Tvorbou www stránek se zabýváme již řadu let. Není to však pro nás jen práce. Postupem času, se z toho stal i koníček. Tvoříme stránky nejen pro fyzické osoby (portfolia), ale také firemní prezentace pro malé i velké podnikatele a firmy, e-shopy, stránky pro různá sdružení či sportovní kluby. V poslední době spolupracujeme i se zahraničními klienty, ale našimi hlavními zákazníky jsou převážně soukromé osoby a firmy z Prahy, Liberce a Jablonce nad Nisou. Nabízíme komplexní služby v oblasti tvorby webových stránek.

Jak probíhá spolupráce při tvorbě www stránek?

Koncept

Na základě konzultace s Vámi (osobní - nejen pro klienty z Libereckého kraje, telefonické, e-mailové) naznačíme strukturu webových stránek (nejlépe pomocí wireframu= "skica webu"). Tím pádem získáte vizuální představu o vzhledu a rozmístění všech jednotlivých částí webu, grafik má jasně daný detailní popis pro grafické zpracování.

Grafika

Jak jsme již uvedli výše, dle jasně zadaných požadavků vytvoříme grafický návrh. Design webových stránek se snažíme navrhnout vždy s ohledem na zaměření vašich stránek, strukturu a barevné ladění již vzniklého loga (corporate identity). Samozřejmostí je originální grafika. Pokaždé se snažíme vytvořit takový design, aby orientace návštěvníků internetových stránek byla co nejvíce intuitivní.

Realizace

Klientem odsouhlasné grafické návrhy se nastylují (CSS + HTML) a následně jsou pomocí programování (PHP) uvedeny do funkční podoby. V této formě jsou umístěny na dočasnou adresu, kde jsou stránky testovány společně s klientem a na základě komentářů jsou upraveny do finální verze.

Kompletně vytvořené www stránky jsou připravené ke spuštění a dalšímu budoucímu rozvoji (SEO, PPC, ...).

Kontaktujte nás pro získání bližších informací!